Get Adobe Flash player
Začetek Predstavitev Enota Ježek

Vrtec MORJE Lucija enota Ježek


 
ENOTA JEŽEKblok
Liminajska 91
6320 Portorož
tel.: (05) 6770190
vodja enote: Snežana Anđel

V Ježku imamo štiri oddelke in sicer dva oddeleka prvega starostnega obdobja, en kombiniran oddelek (2 do 4 let) in en heterogen oddelek (od 3 do 6 let). Otroci iz Ježka se tako skozi igro, skupnimi dejavnostmi in igro na igrišču  srečujejo z jezikom okolja. V enoti je tudi atelje v katerem otroci ustvarjajo in manjša knjižnica. Igrišče je resda manjše kot v "spodnjem" vrtcu, vendar prijetno in predvsem varno.

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. O piškotkih povezava.

Sprejemam piškotke.

EU Cookie Directive Module Information